INDIAŃSKA BAJKA KAMISHIBAI

Niewielka wioska indiańska była domem pewnego niezwykłego orła, który myślał, że jest kogutem… Czy uda mu się odkryć kim jest naprawdę?

To nasza pierwsza bajka, w której ostateczne zakończenie wybiorą uczestnicy warsztatów. Być może znacie tę indiańską opowieść: wioska indiańska pośrodku prerii, do kurnika przypadkiem trafia orle jajo? Mimo kochającej kurzej rodziny, orzeł wychowywany w przekonaniu, że jest kogutem cały czas czuje, że czegoś jednak mu brakuje. Tęsknota w sercu nie daje mu spokoju. Czy w końcu ruszy własną drogą podążając za marzeniami? A może do końca życia będzie twardo stąpał po ziemi? Wybór ten należy do słuchaczy bajki.

Po spektaklu kamishibai, gdy wioska indiańska pozostanie już za nami, zaprosimy widzów do wzięcia udziału w warsztatach. Dzieci przygotują i ozdobią swoje własne pióropusze lub łapacze snów. Użyjemy do tego kolorowych piórek i innych ozdób, takich jak sznurki i wstążki. Wszystko po to, by powstały wspaniałe prace wszystkich uczestników warsztatów. Możemy dopełnić dzieła, malując twarze dzieci w indiańskie barwy lub ucząc się i śpiewając indiańskie piosenki.

  • Warsztaty trwają ok. 1,5 godziny
  • Dla dzieci w wieku 5 – 11 lat
  • Grupa do 25 dzieci

Interesują cię warsztaty dla dzieci w wieku szkolnym? Sprawdź całą naszą ofertę warsztatową.