Formularz: zamów warsztaty

W formularzu poniżej napisz jakie warsztaty cię interesują.

Oprócz tego podaj dodatkowe informacje, które pomogą nam przygotować wycenę, a także dostosować scenariusze do twoich odbiorców.
Zrób to odpowiadając na poniższe pytania:
– gdzie mają odbyć się zajęcia (podaj dokładny adres)?
– dla jakiej grupy wiekowej mają być przeznaczone (jeśli to warsztaty otwarte i nie znasz jednoznacznej odpowiedzi – również nas o tym poinformuj)?
– czy masz jakieś ograniczenia czasowe, co do trwania warsztatu?
– dla ilu osób chcesz zorganizować wydarzenie?
– w jakim terminie i/lub godzinach chcesz zorganizować warsztaty?

Imię i nazwisko

Adres meilowy

Telefon kontaktowy

Nazwa warsztatów

Wiadomość

Success

Your form submitted successfully!

Error

Sorry! your form was not submitted properly, Please check the errors above.

Nie bój się zapytać! Nie wiesz jak zorganizować wydarzenie? Co z naszej oferty wybrać dla swoich odbiorców? Jak przygotować się do takiego spotkania? Oczywiście chętnie rozwiejemy wszystkie wątpliwości dotyczące realizacji spotkania warsztatowego. Możemy też doradzić jakie zajęcia najlepiej sprawdzą się dla twojej grupy uczestników.

Sprawdź naszą ofertę warsztatową również na stronie Zielonej Grupy. Znajdziesz tam propozycje warsztatów kreatywnych, rękodzielniczych i artystycznych dla różnych grup wiekowych. Chętnie przyjedziemy z warsztatami do szkoły, biblioteki, domu kultury, zorganizujemy spotkanie dla klasy, jak również integracyjne warsztat dla rodziców i dzieci. Przygotujemy ofertę dopasowaną do potrzeb twoich odbiorców.