warsztaty dla dzieci i młodzieży

Opowiemy jedną z bajek świata. Zabierzemy dzieci do odległych krain, by następnie zaprosić je na działania artystyczno-manualne. Podczas pracy warsztatowej nauczą się nowych technik plastycznych i stworzą unikatowe przedmioty.

Zapraszamy do tradycyjnych polskich legend w odświeżonej formie. Prezentujemy mniej i bardziej znane opowieści, które wprowadzają nas w świat fikcji wplatającej się w rzeczywistość i ponadczasowych prawd ukrytych w tekstach.

Cykl poświęcony niezwykłym Polakom, których osiągnięcia wciąż wzbudzają podziw, a jednak pamięć o nich zaginęła. Chcemy przypomnieć ich niezwykłe osiągnięcia, przygody i wytrwałość w dążeniu do celu.

Historia nauczana w szkole pełna jest męskich bohaterów – naukowców, wynalazców, władców, żołnierzy… Naszą misją jest, by uzupełniać tę narrację również o historie kobiet. Poznajcie nasze niezwykłe bohaterki i zainspirujcie swoją widownię.

Daty, nazwiska generałów, pola bitew, traktaty, kongresy… A gdyby tak o przeszłości opowiedzieć w sposób fascynujący? Taki, który pobudzi wyobraźnię, emocje i sprawi, że nauka stanie się przyjemnością? Spróbujcie z naszymi historycznymi opowieściami kamishibai, na pewno się uda!

Czasem każdemu brakuje słów, by odpowiedzieć dzieciom na te najtrudniejsze pytania. My już dawno odkryliśmy, że kamishibai jest doskonałym narzędziem do rozmowy. Dzięki tym opowieściom zaprosisz swoich widzów do dialogu, który uwrażliwia, buduje otwartość i empatię.

Teatr Ilustracji Kamishibai to doskonałe narzędzie, aby zaprosić dzieci do tworzenia własnych opowieści. Wspólnie wymyślimy, zilustrujemy, a potem przedstawimy zupełnie nową historię. Warsztaty pełne kreatywnej pracy dla różnych grup wiekowych.


Jeśli interesuje cię konkretna grupa wiekowa – ściągnij jeden z naszych pdf’ów lub daj nam znać za pomocą formularza obok, a prześlemy ci pełną ofertę wraz z wyceną.

Podaj imię i nazwisko

Email

Grupa wiekowa

Miejsce warsztatów (adres)

Success

Your form submitted successfully!

Error

Sorry! your form was not submitted properly, Please check the errors above.