warsztaty nowa strona

Opowiemy jedną z bajek świata. Zabierzemy dzieci do odległych krain, by następnie zaprosić je na działania artystyczno-manualne. Podczas pracy warsztatowej nauczą się nowych technik plastycznych i stworzą unikatowe przedmioty.

BAJKI POLSKIE

Zapraszamy do tradycyjnych polskich legend w odświeżonej formie. Prezentujemy mniej i bardziej znane opowieści, które wprowadzają nas w świat fikcji wplatającej się w rzeczywistość i ponadczasowych prawd ukrytych w tekstach.

ZNANI|NIEZNANI

Cykl poświęcony niezwykłym Polakom, których osiągnięcia wciąż wzbudzają podziw, a jednak pamięć o nich zaginęła. Chcemy przypomnieć ich niezwykłe osiągnięcia, przygody i wytrwałość w dążeniu do celu.

HERSTORIE

Historia nauczana w szkole pełna jest męskich bohaterów – naukowców, wynalazców, władców, żołnierzy… Naszą misją jest, by uzupełniać tę narrację również o historie kobiet. Poznajcie nasze niezwykłe bohaterki i zainspirujcie swoją widownię.

OPOWIEŚCI HISTORYCZNE

Daty, nazwiska generałów, pola bitew, traktaty, kongresy… A gdyby tak o przeszłości opowiedzieć w sposób fascynujący? Taki, który pobudzi wyobraźnię, emocje i sprawi, że nauka stanie się przyjemnością? Spróbujcie z naszymi historycznymi opowieściami kamishibai, na pewno się uda!

OPOWIEŚCI WRAŻLIWE

Czasem każdemu brakuje słów, by odpowiedzieć dzieciom na te najtrudniejsze pytania. My już dawno odkryliśmy, że kamishibai jest doskonałym narzędziem do rozmowy. Dzięki tym opowieściom zaprosisz swoich widzów do dialogu, który uwrażliwia, buduje otwartość i empatię.

TWORZENIE WŁASNEJ BAJKI

Teatr Ilustracji Kamishibai to doskonałe narzędzie, aby zaprosić dzieci do tworzenia własnych opowieści. Wspólnie wymyślimy, zilustrujemy, a potem przedstawimy zupełnie nową historię. Warsztaty pełne kreatywnej pracy dla różnych grup wiekowych.

WARSZTATY I SPEKTAKLE DLA PRZEDSZKOLI

WARSZTATY I SPEKTRAKLE DLA KLAS 0-3

WARSZTATY I SPEKTKLE DLA KLAS 4-8